توپ آغاج نیوز

سایت خبری تحلیلی (توپ آغاج نیوز) با اهداف ارائه اخبار دقیق ،شفاف از دغدغه های مسئولین و مردم شهر توپ آغاج با در نظر گرفتن موازین قانونی انتشار اخبار فعالیت خود را از دی ماه 1393 آغاز کرده است .
این رسانه ضمن دعوت از همه همشهریان توپ آغاجی مقیم سراسر کشور و جهان برای ارائه راه کارهای مستند و مستدل برای توسعه پایدار شهر حضور جدی و فعال داشته باشند .
توپ آغاج نیوز ؛ مسئولیت خود را نسبت به نظرات مخاطبین سلب کرده و بازخورد شرعی و قانونی نظرات برعهده ارائه دهنده نظر در قسمت نظرات توسط مخاطبین می باشد .
نکته بسیار مهم؛ توپ آغاج نیوز از انتشار هرنوع نظر غیر اخلاقی ،تند ،توهین به افراد حقیقی و حقوقی معذور است .
نویسندگان
کلمات کلیدی

شهرتوپ آغاج

امام جمعه شهر توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج

شورای نگهبان حافط قانون

توپ آغاج و جانبازان و مسئولان شهرستان بیجار

امان اللهی در دیدار حجت الاسلام حکیمی فر

توپ اغاج نیوز

انرژی هسته ای حق مسلم ما است

حجت الاسلام حکیمی فر

روز بزرگ 'مرگ بر آمریکا' است

گروه جهادی سپاه استان البرز

قدس بیانیه امام جمعه توپ آغاج

امام‌جمعه توپ‌آغاج: اعتیاد به شیشه درد خانمان‌سوز است

فیروز نجفیان

رئیس شورای اسلامی توپ آغاج

۱۷۵ غواص شهید را لو داد؟

جز خوانی قرآن در توپ آغاج

گردان بیت المقدس توپ آغاج

جشن میلاد امام زمان برگزارشد

ابوالفضل و سجاد در توپ آغاج+عکس

درمانگاه شبانه روزی نیست توپ آغاج

خطیب جمعه توپ آغاج

تظاهرات صدها نفر توپ آغاجی

بارش شدید تگرگ در توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج نظام جمهوری اسلامی ایران +

برناممه های طرح صالحین مقدمه از حکومت جهانی مهدوی

اقتصاد مقاومتی

اشتغالزایی

امام جمعه توپ آغاج در دیدار آشناگر تاکید کرد

آشناگرمعاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در دیدار ائمه جمعه استان

آخرین نظرات

امام جمعه  توپ آغاج: امریکایی ها با بلوکه کردن پول های ایران نشانه  دزدی بودنشان را آشکار کردند.
حادثه  طبس  معجزه قرن بود بدون  دخالت نیروهای  نظام  جمهوری اسلامی ایران  خداوند  متعال  این بار ماموریت خود را به شن ها ی روان   داد.
حجت الاسلام  والمسلمین  حکمت حکیمی فر  پیش از ظهر امروز  7اردیبهشت  درنشست بصیرتی  دانشجویان  دانشگاه آزاد  واحد بیجار با موضوع   واقعه طبس و نقض  عهد  توسط امریکا  در مساله برجام  و   مصادره  2میلیاردی اموال  ایران  اظهار داشتت: نباید از قدرت پوشالی امریکا در صحنه های  مختلف  اقتصادی و اجتماعی  و سیاسی  واهمه داشت عده ای  متاسفانه  این قدرت پوشالی امریکا را فوق تصور بشری جلوه می کنند . 
وی با بیان اینکه سنت های الهی در مقابل مستکبران تغییر ناپذیر است ،افزود: انقلاب اسلامی گستره ی شگرفی از تاریخ است که در بستر آن سنّت های الهی با اعجازی خاص تجلی می یابند و قانون های تاریخی در آن عرصه، نمودباید با چشم دل دید . 
امام جمعه توپ آغاج با اشاره به آیه (فَاقْصُصِ الْقَصَصَ لَعلَّهُمْ یَتفکَّرونَ) گفت: قرآن هدف از بیان سرگذشت پیشینیان را این می داند که نتایج آنها مورد تفکرو جمع بندی قرار گیرد لذا تاریخ عرصه ی پیروزی حق بر باطل است. به مصداق آیه «وَ مَکرُوا مکْراً و مَکَرْنا مکراوهُمْ لا یَشْعرونَ» تمامی کیدهاو فریب ها به سوی خود آنان بر می گردد. چرا که همه ی جریانات به طرفی واحد که جهت حق است حرکت می کند، عدم درک حقانیت حق مثل سرنوشت یاران فیل است که به سنگ های سجیل گرفتار آمدند و چونان برگ های خرد شده بر زمین افتادند.
حجت الاسلام حکیمی فر با اشاره به شکست کماندوهای امریکایی در صحرای طبس تصریح کرد: ماجرای طبس یکی از رسواترین و افتضاح ترین توطئه های شکست امپریالیسم امریکا علیه انقلاب اسلامی ایران است. بدون شک ماجرایی که در طبس به وقوع پیوست و با شکست مزدوران امریکایی مواجه شد، یکی از معجزات بزرگ قرن به حساب می آید؛ زیرا شیطان بزرگ امریکا با تمامی توان و با سود بردن از دقیق ترین و پیچیده ترین امکانات نظامی و با تدارک همه جانبه و هماهنگی کلیه ی عوامل داخلی و خارجی به بهانه ی آزادی جاسوسان خود در ایران، و در حقیقت نابود ساختن نظام جمهوری اسلامی ایران، تهاجم خود را آغاز کرد.
وی با بیان اینکه با گذشت 37سال  هنوز امریکایی ها  نتوانستند طعم تلخ آن شکست را فراموش کنند دست به شرارت های  مختلف بر علیه  نظام  جمهوری اسلامی می کنند . 
این استاد حوزه علمیه بیجار با اشاره به آیات «اَلَمْ تَرَ کَیفَ فَعلَ رَبّکَ بِاَصحابِ الْفیل، اَلم یَجعلْ کَیدهُمْ فی تَضلیلٍ و أرْسَلَ عَلیهمْ طیراً اَبابیلَ، تَرمیهمْ بِحجارةٍ مِنْ سِجیلٍ فَجعلهُمْ کَعصْفٍ مَأْکولٍ» بیان داشت: استبکاری که قرآن  ماموریت نابودیشان را به پرندگان واگذار کرد در نوع خود از پیشرفته ترین  امکانات روز و تسلیحات  برخوردار بودند خداوند متعال  پوزه آنها را  با  سنگ ریزه های  دوزخی  به خاک زد  در قضیه  طبس  امریکایی ها سران کاخ سفید و مقامات پنتاگون از موفقیت این عملیات کمال اطمینان را داشتند، و به زعم باطل خود هیچ عامل و نیرویی را در شکست عملیات خود دخیل نمی دانستند؛ اما از آنجایی که خداوند همواره حافظ این ملت و انقلاب بوده است، در طبس نیز امدادهای غیبی او عینیت یافت تا بار دیگر ثابت شود که اراده ی الهی بر هر چیزی تعلق بگیرد، شدنی است.
امام جمعه توپ آغاج یادآورد:  حادثه  طبس  معجزه قرن بود بدون  دخالت نیروهای  نظام  جمهوری اسلامی ایران  خداوند  متعال  این بار ماموریت خود را به شن ها ی روان   داد . 
حجت الاسلام حکیمی فر  در ادامه با بیان اینکه این دشمنی  امریکا  تا کنون بر علیه مردم مظلوم ایران اسلامی ادامه دارد تاکید کرد:امریکا فکر می کند اگر  هرچه قدر این مردم را مورد تحریم های سخت  اقتصادی قرار دهند می توانند از اراده  این ملت بکاهند غافل از این که این مردم با اهدای هزاران  خون پاک هرگز از راهی که انتخاب کردند  دست نکشیده و نخواهند کشید . 
وی بیان داشت: در مساله  برجام  متاسفانه  علی رغم اقدامات  داوطلبانه  ایران اسلامی  امریکایی ها  هروز بر طبل  بدعهدی خود کوبیدند  و همچنان این  دشمنی  شیطان بزرگ  هروز  آشکار تر می شود . 
رئیس ستاد احیای امربه معروف توپ آغاج  گفت: همه باید با تبعیت از رهبر عزیز انقلاب  مقابل  نفوذ ایستادگی و مقابله  کرد  امریکایی بعد از  برجام  بر برعهدی و  تندخویی خود بر علیه نظام اسلامی افزودند .
پیام آدینه توپ آغاج, [26.04.16 15:14]
حجت الاسلام حکیمی در ادامه در پاسخ یکی از دانشجویان در خصوص آزمایش موشکی سپاه پاسداران  بیان داشت: یکی از اقدامات  بجا و به موقع  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  آزمایش  موشکی در مقابل  بدخواهی و  تهدید های  دشمنان بود  انها  فکر می کردند با برجام  همه چیز  نظام  اسلامی را باید  بتن بریزند  حتی  سایت های  موشکی و دفاعی  ایران اسلامی را ،  ولی  اراده جوانان  انقلابی  بر این  شکل گرفته  که بایددر مقابل  استکبار ایستادگی  کرد  هم با زبان موشک و هم با زبان  مذاکره و گفت گو  . 

وی خاطرنشان  کرد: دزدی  امریکایی  از اموال  انقلاب اسلامی به ارزش 2میلیارد دلاری   جز  خباثت دولت مردان  و سیاستمداران  امریکایی  و  نشانه  دزد بودن آنها  چیزی را بیان نمی کند . باید دولت محترم  و مسئولان  وزارت  خارجه  با به کار گیری  همه  توان حقوقی  خود    حقوق  ملت ایران را  استیفا نماید  و اجازه  ندهد  امریکایی  از این بیشتر  برعلیه  اموال  ملت ایران  دست یازی  کند  .

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۲/۰۷
ابراهیم آدمین

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی