توپ آغاج نیوز

سایت خبری تحلیلی (توپ آغاج نیوز) با اهداف ارائه اخبار دقیق ،شفاف از دغدغه های مسئولین و مردم شهر توپ آغاج با در نظر گرفتن موازین قانونی انتشار اخبار فعالیت خود را از دی ماه 1393 آغاز کرده است .
این رسانه ضمن دعوت از همه همشهریان توپ آغاجی مقیم سراسر کشور و جهان برای ارائه راه کارهای مستند و مستدل برای توسعه پایدار شهر حضور جدی و فعال داشته باشند .
توپ آغاج نیوز ؛ مسئولیت خود را نسبت به نظرات مخاطبین سلب کرده و بازخورد شرعی و قانونی نظرات برعهده ارائه دهنده نظر در قسمت نظرات توسط مخاطبین می باشد .
نکته بسیار مهم؛ توپ آغاج نیوز از انتشار هرنوع نظر غیر اخلاقی ،تند ،توهین به افراد حقیقی و حقوقی معذور است .
نویسندگان
کلمات کلیدی

شهرتوپ آغاج

امام جمعه شهر توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج

شورای نگهبان حافط قانون

توپ آغاج و جانبازان و مسئولان شهرستان بیجار

امان اللهی در دیدار حجت الاسلام حکیمی فر

توپ اغاج نیوز

انرژی هسته ای حق مسلم ما است

حجت الاسلام حکیمی فر

روز بزرگ 'مرگ بر آمریکا' است

گروه جهادی سپاه استان البرز

قدس بیانیه امام جمعه توپ آغاج

امام‌جمعه توپ‌آغاج: اعتیاد به شیشه درد خانمان‌سوز است

فیروز نجفیان

رئیس شورای اسلامی توپ آغاج

۱۷۵ غواص شهید را لو داد؟

جز خوانی قرآن در توپ آغاج

گردان بیت المقدس توپ آغاج

جشن میلاد امام زمان برگزارشد

ابوالفضل و سجاد در توپ آغاج+عکس

درمانگاه شبانه روزی نیست توپ آغاج

خطیب جمعه توپ آغاج

تظاهرات صدها نفر توپ آغاجی

بارش شدید تگرگ در توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج نظام جمهوری اسلامی ایران +

برناممه های طرح صالحین مقدمه از حکومت جهانی مهدوی

اقتصاد مقاومتی

اشتغالزایی

امام جمعه توپ آغاج در دیدار آشناگر تاکید کرد

آشناگرمعاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در دیدار ائمه جمعه استان

آخرین نظرات

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه توپ آغاج، حجت الاسلام حکمت حکیمی فر در خطبه های نماز جمعه 23مهرماه شهر توپ آغاج ضمن توصیه خود و مومنین به رعایت تقوای الهی  مهمترین اهداف سیدالشهدا ع را بیداری مردم از خواب غفلت ،اصلاح و رویگردانی از بدعت ها و برگشت آنها به فطرت ذکر کرد .

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ مهر ۹۵ ، ۰۹:۰۷
ابراهیم آدمین

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه توپ آغاج؛حجت الاسلام حکمت حکیمی فر ظهر امروز16مهرماه در خطبه های نماز جمعه توپ آغاج ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدابا بیان اینکه تفکر انقلابی روح نهضت حسینی(علیه‌السلام) بود گفت:
ازجمله معماهای بزرگ و حیرت‌انگیز، جاودانگی نهضت عاشورای حسینی(علیه‌السلام) است که هرچه زمان می‌گذرد، علی‌رغم فتنه‌ها و دشمنی‌ها، دامنه آن گسترده‌تر و ابعاد مختلفش آشکارتر می‌گردد تا جایی‌که اکنون نام حسین(علیه‌السلام) نه فقط برای شیعیان بلکه قاطبه مسلمانان و آزادیخواهان و رادمردان جهان، جاذبه پیدا کرده است. امروزه در هر گوشه عالم که آوازه آرمانهای نهضت حسینی(علیه‌السلام) به گوش انسانهای مظلوم و تحت ستم و تشنه عدالت و پاکی و امنیت رسیده باشد، به‌طور خیره‌کننده‌ای شخصیت امام‌حسین(علیه‌السلام) را آشناترین آشنایان برای خویش احساس می‌نمایند. در باب پاسخ و حل این معما، حرفهای زیادی زده شده است که هر کدام از زاویه‌ای به این حقیقت بزرگ پرداخته‌اند اما آنچه به نظر نگارنده این سطور می‌آید این است که اساسی‌ترین عامل جاودانگی و فراگیری نهضت حسینی(علیه‌السلام) که از جهاتی می‌توان آن‌را سرآمد همه علت‌ها دانست، نوع تفکری است که عاشورائیان به‌تبع سید و سالار شهیدان، امام حسین(علیه‌السلام) بر تابلو خون‌رنگ عاشورا با مرکب خون پاکشان، به زیباترین و هنرمندانه‌ترین وجه به نقش و نگار درآورده و فراروی بشریت تشنه و شیفته امنیت و عدالت شجاعانه و غیرتمندانه ترسیم نموده‌اند. تفکر انقلابی که حداقل دارای ۳ شاخصه ممتاز می‌باشد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ مهر ۹۵ ، ۱۴:۰۰
ابراهیم آدمین

چهارمین جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ مسئولان شهر توپ آغاج با حضور امام جمعه ؛بخشدار ٰشهردار و شورای اسلامی در حسینیه فاطمه الزهرا برگزار شد .

حضور کم رنگ جوانان در این جلسه باز هم کم رنگ بود . 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۵ ، ۲۲:۵۰
ابراهیم آدمین

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه توپ آغاج ؛ حجت الاسلام حکمت حکیمی فر ظهر امروز2مهرماه ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم گفت: خدای تبارک و تعالی همواره با تقوا پیشه کنندگان  است که فرمود: ان الله  مع الذین اتقوا  والذین هم محسنون (نحل128)

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مهر ۹۵ ، ۱۴:۰۰
ابراهیم آدمین