توپ آغاج نیوز

سایت خبری تحلیلی (توپ آغاج نیوز) با اهداف ارائه اخبار دقیق ،شفاف از دغدغه های مسئولین و مردم شهر توپ آغاج با در نظر گرفتن موازین قانونی انتشار اخبار فعالیت خود را از دی ماه 1393 آغاز کرده است .
این رسانه ضمن دعوت از همه همشهریان توپ آغاجی مقیم سراسر کشور و جهان برای ارائه راه کارهای مستند و مستدل برای توسعه پایدار شهر حضور جدی و فعال داشته باشند .
توپ آغاج نیوز ؛ مسئولیت خود را نسبت به نظرات مخاطبین سلب کرده و بازخورد شرعی و قانونی نظرات برعهده ارائه دهنده نظر در قسمت نظرات توسط مخاطبین می باشد .
نکته بسیار مهم؛ توپ آغاج نیوز از انتشار هرنوع نظر غیر اخلاقی ،تند ،توهین به افراد حقیقی و حقوقی معذور است .
نویسندگان
کلمات کلیدی

شهرتوپ آغاج

امام جمعه شهر توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج

شورای نگهبان حافط قانون

توپ آغاج و جانبازان و مسئولان شهرستان بیجار

امان اللهی در دیدار حجت الاسلام حکیمی فر

توپ اغاج نیوز

انرژی هسته ای حق مسلم ما است

حجت الاسلام حکیمی فر

روز بزرگ 'مرگ بر آمریکا' است

گروه جهادی سپاه استان البرز

قدس بیانیه امام جمعه توپ آغاج

امام‌جمعه توپ‌آغاج: اعتیاد به شیشه درد خانمان‌سوز است

فیروز نجفیان

رئیس شورای اسلامی توپ آغاج

۱۷۵ غواص شهید را لو داد؟

جز خوانی قرآن در توپ آغاج

گردان بیت المقدس توپ آغاج

جشن میلاد امام زمان برگزارشد

ابوالفضل و سجاد در توپ آغاج+عکس

درمانگاه شبانه روزی نیست توپ آغاج

خطیب جمعه توپ آغاج

تظاهرات صدها نفر توپ آغاجی

بارش شدید تگرگ در توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج نظام جمهوری اسلامی ایران +

برناممه های طرح صالحین مقدمه از حکومت جهانی مهدوی

اقتصاد مقاومتی

اشتغالزایی

امام جمعه توپ آغاج در دیدار آشناگر تاکید کرد

آشناگرمعاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در دیدار ائمه جمعه استان

آخرین نظرات

۷ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه توپ آغاج؛

حجت الاسلام حکمت حکیمی فرامام جمعه شهر توپ آغاج ظهرامروز25تیرماه درخطبه های نمازجمعه این شهر ضمن دعوت همگان به رعایت تقوای الهی بیان داشت: مسئولیت و مسئولیت پذیری

قال الله تبارک و تعالی: «إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ کُلُّ أُولـئِکَ کَانَ عَنْهُ مَسْؤُولا

یکی از مسائلی که از اهمیت والایی برخوردار است مسئلة حس مسئولیت و مسئولیت پذیری است. انسان، عاقل و مختار است. درک و شعور دارد، نمی تواند نسبت به پیرامون خودش بی تفاوت باشد و احساس مسئولیت نکند. رسول خدا فرمودند: همة شما مسئولید حتی انبیای الهی و اولیای الهی هم مسئول هستند. اما ما در مقابل چه چیزهایی مسئولیت داریم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ تیر ۹۵ ، ۱۴:۰۰
ابراهیم آدمین

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه توپ آغاج؛

حجت الاسلام حکمت حکیمی فرظهرامروز18تیرماه درخطبه های نمازجمعه توپ آغاج ضمن دعوت مردم به رعایت تقوای الهی اظهارداشت: وجود مبارک امیرمؤمنان علیه السلام عقل را که در فرمایشاتشان بیان می‌کنند و توضیح می‌دهند، می‌فرمایند: عقل در مرحلة اول، آن زمانی که خداوند انسان را خلق می‌کند، عقل طبیعی است. قدرت دریافت عقل طبیعی، کم است، هر چند که بر این عقل طبیعی سالیان درازی عمر بگذرد، امّا دربارة مرتبة عقل، حضرت می‌فرماید، عقل مسموع، عقلی است که صاحبش از طریق دو گوشش، دانش، معرفت و آگاهی را به خودش منتقل کرده است، و منظور حضرت از این دانش و آگاهی، چنان‌که از فرمایشات دیگرشان استفاده می‌شود، معرفتی دینی است که در نهج‌البلاغه می‌فرماید از رسول خدا، قرآن و امامان گرفته می‌شود. البته، وقتی که امامان را می‌فرمایند، خیلی احترام می‌کنند و می‌فرمایند، این امامانی که من می‌گویم در آسمان‌ها معروفند و شناخته شده‌اند و هنگام اسم بردن از آن‌ها می‌فرمایند، پدر و مادرم فدای آنها باد(نهج‌البلاغه، خطبة 229).

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ تیر ۹۵ ، ۱۴:۲۰
ابراهیم آدمین
جمعه, ۱۱ تیر ۱۳۹۵، ۰۳:۰۴ ب.ظ

دشمن اصلی را فراموش نکنیم

به گزارش روابط عمومی دفترامام جمعه توپ آغاج؛اهم مطالب مطرح شده در خطبه های 11تیرماه 95

عیدفطر زمینه‏ساز وحدت مسلمین‏

فرا رسیدن روز مبارک عید فطر، نوید بخش تحوّلاتی سرنوشت ساز در زندگی اهل ایمان است. چراکه عید فطر یکی از ایام الله، زمینه‏ساز وحدت کلمه برای مسلمانان و تقویت اتحاد و اراده آنان، تجدید حیات دوباره برای اسلام، دمیدن روح ایمان و سرور و نشاط برای بندگان الهی، روز نمایش عظمت دین و بازگشت دوباره به فطرت انسانی و بالاخره روز فتح و پیروزی در جهاد اکبر برای رهروان خداجوی می‏باشد. در شب و روز عید فطر، اهل ایمان از سوئی به شب‏زنده‏داری و نماز و دعا می‏پردازند و از سوئی دیگر با زمزمه زیارت امام حسین(ع) با آن‏حضرت و مقاصد آسمانی‏اش پیمان مجدد امضاء کرده و روح حماسه و عرفان و فداکاری را در وجودشان احیاء می‏کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ تیر ۹۵ ، ۱۵:۰۴
ابراهیم آدمین

روز قدس؛ روز دفاع از مردم مظلوم فلسطین

راهپیمایی روزقدس، عمل به دعای مخصوص ماه رمضان است

سنندج- ایرنا- امام جمعه شهر توپ آغاج گفت: تعیین روز دفاع از قدس شریف و مبارزه با دشمنان غاصب آن در ماه رمضان بسیار حکیمانه است وبه واقع عمل به دعای مخصوص ماه رمضان است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ تیر ۹۵ ، ۱۰:۳۴
ابراهیم آدمین

👊👊 دوباره  فریاد  مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل  از دیار ولایتمدار سیلتان  طنین  انداز خواهد شد. 👊👊

بار دیگر در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان قرار گرفتیم، روزی که یادگار امام راحل(ره) و متعلق به آرمان فلسطین و مردم مظلوم این کشور است؛ آخرین جمعه ماه رمضان در حالی فرامی‌رسد که بسیاری از شیوخ عرب و سران منطقه به جای مبارزه با رژیم صهیونیستی چشم بر سال‌های سال اشغال‌گری و قتل‌عام مردم فلسطین بسته‌اند و پیام دوستی و مودت را پنهان و آشکارا برای سران رژیم منحوس صهیونیستی می‌فرستند. 

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۵ ، ۱۱:۰۵
ابراهیم آدمین
استاد حوزه کردستان: 
تنها راه ریشه کردن تروریسم در منطقه نابودی رژیم صهیونیستی است 
حوزه/امام جمعه شهرستان توپ آغاج گفت: ملت‌های منطقه به خوبی می‌دانند که راه ریشه‌کن کردن تروریسم و تحجر در منطقه در حلّ مسئله فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی مستتر است؛ چراکه علت‌العلل همه مصیبت‌های منطقه غرب آسیا رژیم صهیونیستی است.
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ تیر ۹۵ ، ۱۰:۳۵
ابراهیم آدمین

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه توپ آغاج؛ حجت الاسلام حکمت حکیمی فر در خطبه های نماز جمعه 4تیرماه که با حضور مومنین روزه دار در مسجد صاحب الزمان عج برگزار شد  ضمن دعوت خود و مردم روزه دار به رعایت تقوای  الهی و با اشاره به زندگی سراسر تقوای امیرالمومنین علی ع اظهارداشت:دوران حکومت چهار سال و نه ماهِ امیرالمؤمنین(ع) از حساس‌ترین دوره‌هاى تاریخ اسلام است. امام(ع) براى برقرارى عدالت و امنیت و حاکمیت اسلام و استقلال جامعه اسلامى و حمایت از محرومان و مبارزه بى‌امان با ظالمان، فاسدان، فتنه‌گران و توطئه‌گران، به جهاد عمیق و مستمر با ناکثین و قاسطین و مارقین مبادرت ورزید. این دوران جزء درخشان‌ترین و آموزنده‌ترین ابعاد زندگانى و سیره و سنت آن‌حضرت است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ تیر ۹۵ ، ۱۴:۳۰
ابراهیم آدمین