توپ آغاج نیوز

سایت خبری تحلیلی (توپ آغاج نیوز) با اهداف ارائه اخبار دقیق ،شفاف از دغدغه های مسئولین و مردم شهر توپ آغاج با در نظر گرفتن موازین قانونی انتشار اخبار فعالیت خود را از دی ماه 1393 آغاز کرده است .
این رسانه ضمن دعوت از همه همشهریان توپ آغاجی مقیم سراسر کشور و جهان برای ارائه راه کارهای مستند و مستدل برای توسعه پایدار شهر حضور جدی و فعال داشته باشند .
توپ آغاج نیوز ؛ مسئولیت خود را نسبت به نظرات مخاطبین سلب کرده و بازخورد شرعی و قانونی نظرات برعهده ارائه دهنده نظر در قسمت نظرات توسط مخاطبین می باشد .
نکته بسیار مهم؛ توپ آغاج نیوز از انتشار هرنوع نظر غیر اخلاقی ،تند ،توهین به افراد حقیقی و حقوقی معذور است .
نویسندگان
کلمات کلیدی

شهرتوپ آغاج

امام جمعه شهر توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج

شورای نگهبان حافط قانون

توپ آغاج و جانبازان و مسئولان شهرستان بیجار

امان اللهی در دیدار حجت الاسلام حکیمی فر

توپ اغاج نیوز

انرژی هسته ای حق مسلم ما است

حجت الاسلام حکیمی فر

روز بزرگ 'مرگ بر آمریکا' است

گروه جهادی سپاه استان البرز

قدس بیانیه امام جمعه توپ آغاج

امام‌جمعه توپ‌آغاج: اعتیاد به شیشه درد خانمان‌سوز است

فیروز نجفیان

رئیس شورای اسلامی توپ آغاج

۱۷۵ غواص شهید را لو داد؟

جز خوانی قرآن در توپ آغاج

گردان بیت المقدس توپ آغاج

جشن میلاد امام زمان برگزارشد

ابوالفضل و سجاد در توپ آغاج+عکس

درمانگاه شبانه روزی نیست توپ آغاج

خطیب جمعه توپ آغاج

تظاهرات صدها نفر توپ آغاجی

بارش شدید تگرگ در توپ آغاج

امام جمعه توپ آغاج نظام جمهوری اسلامی ایران +

برناممه های طرح صالحین مقدمه از حکومت جهانی مهدوی

اقتصاد مقاومتی

اشتغالزایی

امام جمعه توپ آغاج در دیدار آشناگر تاکید کرد

آشناگرمعاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان در دیدار ائمه جمعه استان

آخرین نظرات

به گزارش ستادبرگزاری نمازجمعه شهرتوپ آغاج حجت الاسلام حکمت حکیمی فر ظهر امروز 26تیر ماه در خطبه های نماز جمعه شهر توپ آغاج با اشاره به تاسیس نهادشورای نگهبان درسال59اظهارداشت: شورای نگهبان،  جایگاه ویژه ای در نظام جمهوری اسلامی ایران در حفظ و صیانت از حقوق ملت مسلمان و ولایت مدارد دارد

حجت الاسلام حکیمی فر همجمه دشمنان را به این نهاد مقدس نخنما شده است و تاکید کرد: بصیرت،توانمندی دور اندیشی اعضای محترم شورای نگهبان همواره دست زیاده خواهان به ممکلت و نظام و مردم را کوتاه کرده و با استقلال جایگاه از مر قانون دفاع کرده است.

خطیب جمعه توپ  آغاج تصریح کرد:این شورا با توجه به جایگاهی که دارد،سه وظیفه خطیر برعهده دارد که نظارت به کلیه طرح ها و لوایح و قوانینی که در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد،نظارت بر کلیه انتخابات غیر شوراها و تفسیر قانون اساسی است.

رئیس ستاد احیا توپ آغاج با بیان  اینکه دو انتخاب مهم در پیش روی ملت بزرگ ایران اسلامی است و تاکید کرد: این شورا نقطه تضمین و سلامت نظام و تأمین‏کننده امنیت سیاسی می‏باشد، چراکه با وجود ساختاری به این محکمی‏ و وجود افرادی که اصلی‏ترین شاخصه آن‏ها علم، تقوا و عدالت - البته برای اعضای فقهای شورای نگهبان و با عنایت بر این‏که شش نفر حقوقدانان را قوه قضائیه معرفی می‏کنند قطعاً موارد تقوایی افراد را در نظر می‏گیرند- می‏باشد، این ظرفیت نه تنها اجازه ورود برخی افراد مغرض را به مراکز تصمیم‏گیر و تصمیم‏ساز را نمی‏دهند، بلکه از هرگونه سوء‏استفاده و تضیع حق مردم، ولو در قالب تقلب نیز جلوگیری می‏کنند. به‏طوری‏که حتی برخی از افراد جریانات مسأله‏دار نیز پس از فروکش حوادث مثل فتنه 88 اعتراف کردند که مکانیزم انتخابات و حضور شورای نگهبان مانع از بروز تقلب است.

حکیمی فر ادامه داد: تضعیف شورای نگهبان از اهداف استراتژیک طرّاحان سیاسی، امنیتی و اداره‏کنندگان جنگ روانی علیه ملت ایران است و علت هجمه‏های گاه و بیگاه دشمنان به شورای نگهبان، به‏خاطر نقشی است که این شورا در جلوگیری از نفوذ عوامل دشمن در ارکان نظام جمهوری اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه مردم از شورای نگهبان باتوجه به جایگاه ویژه ای که دارد درخواست های دارند خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو، به‏دلیل ضربه جدی عناصر فتنه‏جوی، بایستی تدابیر ویژه و مهمی در زمینه مقابله با اقدامات اصحاب فتنه اندیشیده شود. به‏گونه‏ای‏که آنان حتی اجازه عرض اندام در افکار عمومی‏ نسبت به تعرض به اساس انتخابات و ناظرین آن‏را نیابند.

وی گفت:همه مردم از این  نهاد بصیرتی انتظاردارند که همچون سالیان گذشته، با چشمان تیز بین بدون تمام تلاش خودشان را برای اجرای مُرِّ قانون نمایند.

رئیس ستاد احیا توپ آغاج افزود: آنچه که مبرهن و آشکار است این‏که دشمن همواره در فضای غبارآلود و غیر شفاف فرصت نفوذ یافته و به اهداف خود می‏رسد، علیهذا در نظر اصحاب فتنه «احراز صلاحیت» افرادی که مواضع شفافی نداشته و دو پهلو حرف زده و عمل کرده‏اند برای شورای نگهبان چالشی‏ ترتیب خواهد داد که انتظار می‏رود اعضای این شورا با جایگاه رفیع و محکم خود، ضمن اعمال نظارت دقیق و همه‏جانبه بر صلاحیت کاندیداهای ورود به مجلس، اجازه ندهد پایه‏های نظام دچار چالشی جدید شود.

حکیمی فر با بیان اینکه  دشمنان از فضاهای غبارآلود فتنه انگیزی خود را شروع می کنند  و با القاء «تقلب » اذهان را مشوش می کنند» تصریح کرد: با توجه به برنامه‏ریزی دشمن و نقشه از پیش طراحی‏شده او با ادعای واهی و کذب «تقلب»، قرائن و شواهد فعلی حاکی از آن است که در این دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز فتنه‏جویان در صددند تا با پیش کشیدن مهره‏های خاکستری و فاقد صلاحیت تصدی نمایندگی مجلس شورای اسلامی وخبرگان رهبری، دروغ بزرگ‏تر «رد صلاحیت‏ها» را ماهها پیش با هدف عقب راندن شورای نگهبان از مواضع اصولی، مطرح و فضای انتخابات را ملتهب نمایند. از این‏رو امید می‏رود، نهاد ناظر شورا این‏بار نیز همانند همیشه، در انجام وظایف خود، اصل شرع مقدس و قانون را در بررسی صلاحیت کاندیداها مدنظر قرار داده و هیچ‏گاه از اصول خود عقب ننشیند.

امام جمعه توپ آغاج در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به 12سال پایداری در عرصه مذاکرات هسته ای و صدور بیانیه مشترک ایران و1+5 در جهت تثبیت حقوق ملت ایران در برخورداری از فن آوری صلح آمیز هسته ای گفت: امیدواریم این جمع‏بندی با بیانیه مشترک، مقدمه یک توافق خوب برای ملت عزیز، بزرگوار و مقاوم ایران باشد. هرچند اعضای تیم مذاکره‏کننده نهایت تلاش خود را به‏عمل آورده‏اند تا خطوط قرمز نظام در این جمع‏بندی رعایت شود لکن طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، شورای عالی امنیت ملی باید انطباق این جمع‏بندی با منافع ملی را به تصویب برساند. باراک اوباما، رئیس‏جمهور ایالات متحده در اولین واکنش به جمع‏بندی مذاکرات و صدور بیانیه مشترک با صراحت از کنگره آمریکا می‏خواهد که توافق را دقیق بررسی کند. شایسته است در ایران اسلامی همه قوا و جریان‏ها و گروه‏های سیاسی از شورای عالی امنیت ملی، درخواست بررسی جمع‏بندی مذاکرات را در نهایت دقت و هوشمندی داشته باشند و از این طریق اطمینان ملت ایران برای یک توافق خوب را افزایش دهند.

رئیس ستاد احیا توپ آغاج تصریح کرد: وحدت، همبستگی و انسجام داخلی، عامل اصلی تمامی موفقیت‏های جمهوری اسلامی طی 36 سال گذشته در صحنه‏های مختلف و عرصه بین‏المللی بوده است. شعار «انرژی هسته‏ای حق مسلم ماست» از سوی همه ایرانیان طی‏12 سال گذشته، موضوع هسته‏ای را به یک موضوع و مطالبه ملی تبدیل کرد و این مطالبه به ثمر نشست و اکنون شش قدرت جهان، ورود ایران به باشگاه هسته‏ای جهان را پذیرفته‏اند اما باید توجه داشت که مذاکرات و توافق هسته‏ای به پایان نرسیده و برای رسیدن به مقصد، حفظ وحدت و انسجام داخلی به‏عنوان یک اصل حاکم، باید مورد توجه همه جریان‏ها و گروه‏های سیاسی و آحاد مردم باشد.

امام جمعه توپ آغاج تاکید کرد: موضوع هسته‏ای را تحت هیچ شرایطی نباید از سطح ملی به سطوح پایین‏تر با هدف بهره‏برداری‏های جریانی و سیاسی تنزل داد. هزینه‏های هسته‏ای شدن کشور را مردم پرداخته‏اند و این دستاورد ارزشمند ملی را نباید در مسیر نیل به اهداف سیاسی گروهی و حزبی هزینه کرد.

امام جمعه توپ آغاج ضمن خدا قوت به منظور تلاش های شبانه روزی تیم مذاکره کننده خاطرنشان کرد: باید به اعضای تیم مذاکره‏کننده هسته‏ای که با تلاش‏های شبانه‏روزی از حقوق ملت ایران دفاع کردند، خدا قوت گفت و زحمات تیم‏های قبلی را پاس داشت. طی 12 سال گذشته بسیاری در این مسیر زحمت کشیدند و نباید زحمات آنان را نادیده انگاشت. نباید گفت، «این‏ها توانستند و آن‏ها نتوانستند!» هر کس این‏گونه فکر کند یا سخن بگوید یا مطلب بنویسد، یا جاهل است یا دارای انحرافی سیاسی بوده و می‏خواهد با تنزل موضوع هسته‏ای از سطح ملی به سطح پایین‏تر، از آن بهره سیاسی ببرد.

خطیب جمعه توپ آغاج با  اشاره به  استکبارستیزی ملت غیورایران اسلامی بیان داشت: مذاکرات هسته‏ای و حصول یک توافق خوب برای ملت ایران ان‏شاءالله در آینده، به هیچ عنوان نباید به‏معنای‏اصلاح روابط ایران و آمریکا تلقی شده و این‏گونه تصور شود که با این توافق، دوران استکبارستیزی پایان می‏پذیرد. استکبارستیزی از آرمان‏های گفتمان انقلاب اسلامی است و تحت هیچ شرایطی، دوران استکبارستیزی‏ پایان نخواهد یافت.

حکیمی فر یاد آور شد: غرب و خصوصاً ایالات متحده تلاش فراوانی کرده و خواهد کرد تا از طریق مذاکره و نوعی توافق با ایران، امنیت رژیم صهیونیستی را در منطقه تأمین کند اما همگان خوب می‏دانند که مبارزه ایران با رژیم صهیونیستی از یک‏طرف و حمایت و پشتیبانی از محور مقاومت در مقابله با این رژیم کودک‏کش از طرف دیگر، اصولی و اعتقادی و در راستای‏ منافع و امنیت ملی بوده و تحت هیچ شرایطی این سیاست تغییر نخواهد کرد. بنابراین، سخن رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دارای اعتبار همیشگی و فرازمانی است که فرمودند: «چه توافق هسته‏ای بشود و چه نشود، امنیت اسرائیل تأمین نخواهد شد».

وی در پایان از سکوت مرگ بار نهادهای بین المللی در کشتار مردم بیگناه یمن انتقاد کرد وگفت: مدعیان حقوق بشر در قبال این همه کشتار بی گناهان چرا سکوت کرده اند آیا این سکوت نشان تایید جنایات آل سعود و آل خلیفه در یمن و بحرین نیست . آیا حمایت از گروهای تکفیری داعش جز با سلاح های کشتار جمعی غربی و سعودی مردم بی گناه شیعه و سنی را می کشد .

حجت الاسلام حکیمی فر در بخش دیگر سخنان خود ضمن قدردانی از زحمات تولید گران داخلی بیان داشت: همه باید تلاش کنیم تا مقدمات تولیدات داخلی در منطقه گسترش پیدا کنند و حمایت مسئولان شهرستان از صنعتگران برای ایجاد اشتغال ضروری است.

وی ضمن قدردانی از زحمات مدیرعامل شرکت کشتارگاه طیور در منطقه بیان داشت:انشالله با تولید و راه اندازی کامل این شرکت کلی از مشکلات اشتغال برطرف خواهد شد .حرکت اینچنینی سرمایه داران یک حرکت جهادی است.

امام جمعه توپ آغاج از شرکت جوانان  و توده های مختلف مردم دربرگزاری جز خوانی ،مراسم پرفیض شب های قدر و  همچنین راه پیمایی روز قدس قدردانی کرد.

خداحافظ ای ربّنای غروب                                                خداحافظ ای ماه ِ خوب خدا

خداحافظ ای رزق و روزی ِ پاک

خداحافظ ای جمع ِ افلاک و خاک

خداحافظ ای لحظه های سحر

خداحافظ ای ماه چشمان ِ تر

خداحافظ ای بغض افطارها

خدا حافظ ای ماه ِ دیدار ها

خداحافظ ای ختم یاسین و نور

خداحافظ ای ماه ِ عشق و سرور

خداحافظ ای ماه رو راستی

خداحافظ ای بی کم و کاستی

خداحافظ ای قدر زلفت دراز

خداحافظ ای اشتیاق ِ نماز

خداحافظ ای لحظه های دعا

خداحافظ ای ماه ِ ارض و سماء

خداحافظ ای ماه ِ صبر و رضا

تو ای ماه آرامش مرتضی

خداحافظ ا ی گرمی آفتاب

خداحافظ ای خوابهایت ثواب

خداحافظ ای بهترین سرنوشت

تو پای مرا می کشی تا بهشت

خداحافظ ای ماه تقدیر من

سحرهای تو صبح تطهیر من

خداحافظ ای برکت سفره ها

 

 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی